2 343 hozzászólás

Hozzászólás küldése
  1. Szia Zoli! A Spanyol bajnokságban nem 13-00-kor lesz az első szombati meccs hanem 16-00-kor!

1. Szia!
      Köszi, javítva lett
      Üdv
      Zoli

2. Helló Zoli!
    Ezen a hétvégén írtad,hogy a mérkőzések kezdéséig lehet tippelni.
    Én,azt szeretném megkérdezni,hogy eben a “vihart vert időszakban”
    ha ez nem okoz problémát,vissza lehetne állítani az egész szezonra!?!?
    Bármelyik csapatnál csak a mérkőzések előtt lehet látni,hogy milyen
    összeállításba lép pályára!Covid 19-es időszakban egy-egy csapat akár
    4-5 vagy akár 6-8 játékosát is nélkülözi!Emiatt érdemes lenne visszaálítani
    a régi verziót! Kérem gondold át, és tégy belátásod szerint!
    Köszönettel jociboci

1. Szia!
      Mivel elég sokszor előfordul, hogy egy mérkőzést más időpontra tesznek és nem tudom mindig figyelni a változásokat, ezért nem változtatnék.
      Régebben sok meccset és tippet kellett törölnöm azért, mert még lehetett tippelni olyan mérkőzésre, aminek időpontját előrébb hozták.
      Üdv
      Zoli

3. Szia Zoli

A 3.fordulós elmaradt Juve – Napoli meccset 3:0-val a Juvénak adták.

“A Napoli arra a szabályra hivatkozott, amely kimondja: a helyi hatóságok rendelkezései felmentést adhatnak a mérkőzés lejátszásának kötelezettsége alól.
    Kérelmét azonban a liga elutasította, a friss döntés nyomán pedig a három pontot a – Ferencvárossal azonos Bajnokok Ligája-csoportban szereplő – Juventus kapta 3-0-s gólkülönbséggel, ráadásul a Napolit egy pont levonásával szankcionálták.”

Végleges.

1. Szia!
      Hamarosan törlöm ezt a meccset és a tippeket is.
      Köszi
      Üdv
      Zoli

4. Az NFL 5. fordulójának tippjei (az enyémek) szinte egytől egyig eltűntek, így összesen 4 pontot szereztem. Érdeklődnék, hogy hova lettek a tippek?

1. Egyszerre adtam le az összes vasárnaptól kezdődő meccsre a tippem, és csak a seahawks meccs tippje maradt meg.

1. Szia!
        Látom, hogy tippeltél csütörtökön, vasárnap és hétfőn is. Összesen 3 meccset látok az adatbázisban.
        Azt is látom hogy előtted és utánad is pár perccel mások is tippeltek, de azok megvannak.
        Írtam a tárhelyszolgáltatónak, hogy volt-e ebben az időpontban valami leállás.
        Üdv
        Zoli

1. Szia!
          Azt az információt kaptam a tárhely szolgáltatójától, hogy nem volt semmilyen hiba náluk.
          Idézem a levelüket.
          “Tisztelt Szabó Zoltán!
          Nem tudunk szerver hibáról.
          Ha a tábla nem sérült, akkor nem lehetett probléma sem (de ha sérült is lenne / lett volna, akkor nem lehetett volna bele írni)
          Mentés visszaállítás sem volt általunk.”

Sajnos nem tudok semmit sem tenni azért, hogy visszaállítsam a tippjeidet, pedig hidd el megtenném.
          Tudom, hogy nem vigasztal, de azt látom az adatbázisban, hogy 13 sor adat hiányzik arról az időpontról amikor tippeltél.
          Ha ezen múlna a a győzelmed, akkor majd kitalálok valami vigaszdíjat.
          Üdv
          Zoli

5. Szia Zoli,

Az EB-selejtezők pontozása a 2*15 perc hosszabbítás eredményének figyelembevételével történt, és nem a rendes játékidő eredménye alapján, ami a játékszabályban szerepel.

Köszi!

1. Ahogy mondod. Nálam pl a Norvég – Szerb nem jó. A tippem 1:1 volt ami eredetileg 7 pontot ér, de csak 1-et kaptam.

1. Sziasztok!
        Hamarosan javítom, csak találnom kell egy oldalt, ahol pontosan meg tudom nézni a rendes játékidő eredményeit.
        Üdv
        Zoli
        ……….Most jó lett?

1. Igen, csak 1 meccs eredménye volt hibás, most rendben van.
          Köszi!

2. T. Azt szeretném tudni a tippelésre figyelmeztetést kaptunk ?

Nem tudom számít e vmit, de
    “Az AS Roma hiába játszott hétvégén gól nélküli döntetlent, végül a zöld asztalnál 3-0-ra elveszítette a Hellas Verona elleni szezonnyitót. A fővárosiak bűne az volt, hogy pályára küldték Amadou Diawarát, aki az U22-es keretbe volt nevezve, miközben júliusban ünnepelte a 23. születésnapját. Viszont a felnőtteknél nem volt regisztrálva.
    A hiba miatt a liga megsemmisítette a 0-0-s végeredményt, és a győzelmet 3-0-val a Veronának adta.
    A rómaiak azzal védekeztek, hogy ez a malőr nem befolyásolta a meccset, mivel a felnőtt keretükben még több szabad hely is volt.”

1. Szia!
      Köszönöm, hogy jelezted.
      Számít, ezt a mérkőzést és a tippeket és pontokat hamarosan törölni fogom.
      Akinek ezen a meccsen volt a bónusza, az a következő fordulóban kap pluszban egyet. Ezt emailben vagy itt a hozzászólásokban jelezheti felém.
      Azt nem tudod véletlenül, hogy fellebbeztek-e a döntés ellen? Végleges ez a döntés?
      Üdv
      Zoli

1. Végleges.
        “A hírek szerint Pantaleo Longo, az AS Roma főtitkára lemondott posztjáról a hiba miatt.”

2. Óooo, pedig kevesen vettek X-re
        Persze en igen, de a szabaly az szabály😀

3. Szia Zoli! Nekem még mindig megvan a pontom a Roma meccsről amit törölni szeretnél!

8. Szia Zoli
    Granada – AB nem ma, hanem szombaton lesz.

9. Kis hazai info korona témában

“Az NB I-ben koronavírusos fertőzés miatt csapatonként egy-egy alkalommal lehet mérkőzést halasztani, az NB II-ben egyelőre nincs ilyen korlátozás. Az egyik legfontosabb intézkedés, hogy a szövetség koronavírusos fertőzés miatt az OTP Bank Ligában csapatonként egy-egy alkalommal engedélyez halasztást, és az új időponton már nincs lehetőség változtatni. Ha a felnőtt csapat keretéből nem áll rendelkezésre elegendő játékos, akkor utánpótláskorú labdarúgókkal kell kiállni. Amennyiben egy csapat így sem tudna pályára lépni, úgy nálunk is az UEFA által alkalmazott szabály lépne életbe, vagyis játék nélkül az ellenfél kapná a három pontot 3-0-s gólkülönbséggel.”

1. Köszi az információt.
      Lesz egy kis játékszabály kiegészítés: Ha megállapított eredmény születik bármilyen okból kifolyólag, akkor azt a mérkőzést nem fogom lepontozni.
      Üdv
      Zoli

10. T. Kérdezem, Nemzetek Ligája válogatott meccsekre nem tippelünk…sok meló ?

1. Szia!
      Nem teljesen világos számomra a lebonyolítása ennek a sorozatnak, olyan tippjátékot meg nem szeretnék, ami nem ér véget a bajnokságokkal.
      Ezért úgy döntöttem, nem indítom el.
      Egyébként fordulónként kb. 10 percet venne igénybe a lebonyolítása.
      Üdv
      Zoli

1. sziasztok! Lehetne egy kicsit gyorsabb az adatok feldolgozása? köszi!

11. Üdv. Mindenkinek!
    Elsősorban köszönet Zolinak az egész évi munkájáért!
    Minden játékosnak köszönöm a “játékot”!!! Gratuláció az összetett versenyben és ellőttem végző, győztes ferike52-nek illetve
    a második helyen végző bekkelek-nek !!!
    A 2020/21-es szezonra jó tippelést,sok pontot kívánok az összes játékosnat!
    jociboci

12. Gratu Ferike52 ! S mindenki másnak aki végig nyomta ezt a rendhagyó idényt.

13. Olympique de Marseille – Saint-Etienne új időpontja ( mai állás szt )
    szept 17 csüt 21.00

14. Szia Zoli! Szeptember 3-án kezdődnek az UEFA Nemzetek Ligája küzdelmei. Kérdésem az lenne, szándékozol-e tippversenyt szervezni?

1. Szia!
      A Nemzetek Ligája tippjátékot nem indítom el.
      Üdv
      Zoli

15. Sziasztok,

nincsenek meg valakinek a 2017 – 18-as tippversenyek végeredményei?

Köszi, FMZS

1. Felraktam, csak : “Your comment is awaiting moderation.”

1. Elvileg megtörtént, de jelezz vissza.

2. A hozzászólásodhoz már nem tudok válaszolni, de SIKERÜLT letölteni!
                Nagyon köszönöm,
                FMZS

16. Tippeld+/Zoli!
    Üdv és szia!

– Az új bajnokságokban holtversenytől ments meg Zoli minket!
    – Hármas holtversenyre való tekintettel az olasz bajnokság (2019-2020) ikonjait kéretik harmadolni!

Köszönettel és tisztelettel: Ferike52

17. Most lett vége, így most gratu ferike52-nek, és többi bajnoki győztesnek is!

1. Üdv Ufodani/UD!
      Mint az összetett- és spanyol bajnokság győztese dupla köszönet a Részedről elengedett gratulációkért!
      További sikeres tippelgetést és friss információk közlését várom Tőled!
      Úgy mint pl. Francia Liga/2. forduló: Lens-PSG 08.29. helyett 09.10-re áthelyezve! Ezt az infót most, Tőlem, csak Neked és Mindenkinek!
      Persze már nem is biztos,h. ez a legfrissebb hír a palettán!
      Tisztelettel!

18. Szia Zoli,
    A Dijon-Angers meccset szombat 17:00-ra látom kiírva, viszont vasárnapig tippelhető jelenleg. Nézz rá kérlek.
    FMZS

1. Szia!
      Köszönöm, átraktam szombatra. (remélem többet nem variálnak az időpontokkal)
      Üdv
      Zoli

19. A szombati Kisvárda – Puskás is elmarad.
    “Az MLSZ versenybizottsága szerdán úgy határozott, hogy a találkozót szeptember 5-én, 17 órakor rendezik meg.”

20. Szia Zoli! Nem lehet bónusz meccset kijelőlni a francia bajnokságnál! Köszi

Köszi, hogy jeleztétek, javítottam.
      Üdv
      Zoli

21. A pénteki Marseille – St.Etienne out – korona miatt.

1. Szia!
      Beírtam az elhalasztott meccsek közé. Az eredeti időpontig lehet még tippelni rá, aztán majd megint visszateszem ha tudjuk az új időpontot.
      Üdv
      Zoli

22. Szia Zoli
    a francia bajnokságnál nem lehet bónusz mérkőzést beállítani

23. Sziasztok!
    A Puskás Akadémia keretében koronavírusos esetet regisztráltak, ezért a csapat Budapest Honvéd elleni mai OTP Bank Liga mérkőzését az MLSZ későbbi időpontra halasztotta.

1. Helló!
      A Budafok-Kisvárda meccset ma játsszák. Miért nem tudok tippelni?

1. Szia!
        Mert a hétfői meccsre is le kell adni a vasárnapi első meccs kezdetéig a tippeket.
        Amikor leadtad a többi meccsre a tippedet, akkor lehetett látni, hogy vasárnap van beállítva időpontnak.
        Üdv
        Zoli

24. Szia Zoli!

Azert copa amerikanak nevezni az nb1-et.😀😂
    Mérkőzések menüben.

25. Magam ellen beszélek, de +1 az elöttem szólóknak.

1. Hát igen, mivel nem töröltem még a 2019-20-as eredményeket (mivel még tart a BL, EL) és az 2020-21-es meccseknek kellett helyet csinálnom úgy oldottam meg, hogy a Copa helyére tettem ideiglenesen. Javítottam, hogy ne látszódjon a copa dolgai között.

26. Idézet a szabályzatból: A mérkőzés végeredményében nem számít bele az esetleges 2*15 perces hosszabbítás, tehát a RENDES játékidőben elért eredményt fogom figyelembe venni a pontok kiosztásánál. Az EL-ba lejátszott Manchester-Koppenhága mérkőzésnél mégis másképp történt…ott 0-0 lett a 90 perc.

Pont most néztem a meccs ismétlését és láttam, hogy hosszabbításban dőlt el.
      Sajnos az oldal, ahonnan megnéztem a végeredményt nem szerepelt ez az infó.
      Természetesen javítom, a helyes eredmény 0:0
      Üdv
      Zoli

27. Szia Zoli! A hosszabbításos meccseknél csak a 90 perc számít a pontozásba? Nekem a hosszabbítással együtt pontoztál le! Üdv:Sala

28. Szia Zoli,
    Rövidesen kezdődik az új fociszezon, de bizonyos tavalyi sorozatok nem értek véget (EL, BL, EB selejtezők), így rövid ideig parhuzamosan 2 szezon adminisztrációja szükséges.
    Megoldható?

1. Szia!

Igen, úgy gondolom sikerült megoldanom. A hétvégi hazai bajnokság pontozása remélhetőleg nem adódik hozzá az összetetthez.
      Az EB selejtezőkkel amúgy sincs gond, mert az eddig sem adódott hozzá.
      Viszont a 2020-21-es szezon összetett eredményt csak az idei szezon lezárása után egy héttel fogom kiíratni. Kell ennyi idő, hogy rendbe tegyem az adatbázist.

Üdv
      Zoli

29. Szia Zoli! Két El meccsem nincs lepontozva csak az eredmény van melléírva! Tisztelettel :Sala

1. Szia!
      Köszi hogy jelezted, lepontoztam.
      Üdv
      Zoli

30. Szia Zoli

Vmi nem stimmel a többiek tippjeinél. Nem értem a Getafe – Intert és a Roma – Sevillát.

1. Szia!

Én sem értettem, de sikerült megfejteni.
      A szóban forgó két mérkőzés egymeccses párharc lett. Semleges helyszínen játszottak és a győztes jutott tovább.

Üdv
      Zoli

31. “Az FIA ma tartja a csapatok meghallgatását Silverstone-ban: mindkét istálló, illetve a Mercdes képviselőit is beidézték délelőtt. Ha minden jól megy, már ma este döntés születhet az ügyben, így hivatalossá válhat az elmúlt 3 verseny végeredménye is.”

1. Na hát maradtak az eddigi befutási sorrendek. Kapott büntit a Racing Point, de ezek a mi versenyünket nem érintik.

“A versenyekről azért nem zárták ki őket utólag, mert a sportszabályzatot szegték meg, nem a technikai szabályzatot, és ennek megfelelően a Racing Point a továbbiakban is a meglévő fékhűtőit fogja használni – ezt Otmar Szafnauer csapatfőnök már megerősítette.”

32. Sziasztok,belehetett volna tenni az NB II-t is.Izgalmasabb lesz az első osztálynál.

33. Szia Zoli! Olyan kérdésem van hogy ez az idény ugye kitolódik augusztus végéig a bl döntőig. De a magyar és a francia bajnokság következő idénye már közben el fog indulni. A kérdésem annyi hogy az összetett ranglistába is összemosódik vagy külön új idényként el tudod majd indítani??

1. Szia!
      Nem adódnak hozzá az összetetthez az idei bajnokságok pontjai.
      Viszont az idei év összetett ranglistája csak a 2019-20-as szezon lezárása után fog megjelenni.
      Üdv
      Zoli

1. Szia Zoli! Köszönjük a sok munkát amit beleteszel. (Gondoltam, hogy valahogy meg tudod oldani😉)

34. Az utolsó pár meccs előtt hármas holtverseny az élen az Olasz tippversenyben. Gyerünk – Gyerünk !

Vélemény, hozzászólás?

mystat Tippeldmeg.hu © 2013 - Készítette: Szabó Zoltán  |   Regisztráltak száma: 2834 Kapcsolat Tippek leadása      | Emlékeztető      |